آتلــیه مـعمــاری

طراحی داخلی

از دیرباز تاکنون «معماری» همواره از مقوله‌های موثر و مورد توجه در طول تاریخ بوده است. به بیانی دیگر معماری چکیده‌ای از عناصر متعدد هر منطقه، مانند فرهنگ و اقلیم است. حال‌آن‌که با پیشرفت روزافزون در جوامع امروزی، اهمیت و جایگاه معماری در روزگار مدرن، بیش‌ازپیش مورد توجه قرار گرفته است.

«کاما آرت استودیو» با همکاری «استودیو معماری اِل» فعالیت خود را در زمینه طراحی فضاهای معماری با کاربری‌های گوناگون اعم از مسکونی، اداری و تجاری در پیش گرفته است. نگرش اصلی در این زمینه، ایجاد محیط کاربردی و باب سلیقه مشتریان محترم است. از طرفی یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های پیش‌رو، طراحی بر اساس نیاز و بودجه مخاطبان بوده است که این امر تنها از طریق مشاوره‌های حرفه‌ای میسر می‌گردد. به همین دلیل خود را موظف می‌دانیم تا از آغاز همکاری، بر تمامی مراحل ارائه خدمات مانند مشاوره، طراحی و اجرا، نظارت کامل و مطلوبی داشته باشیم.

«کاما آرت استودیو» همواره در راستای خلق محیطی دلنشین، در عین سادگی و کاربردی بودن، قدم برداشته است. ارائه کیفیت در جزبه‌جز المان‌ها و تاکید بر هویت و اصالت فضا از دیگر چشم‌اندازهای این مجموعه در معماری است. مجموعه‌ای که نهایت تلاش خود را به عمل آورده است تا با ارائه با‌کیفیت‌ترین خدمات در زمینه فعالیت خود، تجربه‌ای آسوده و خوشایند را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد. در ادامه به صورت اختصار نقشه راهی از آغاز تا پایان یک پروژه را می‌بینیم.

نمودار طراحی داخلی

در همین راستا مشتریان محترم می‌توانند با تکمیل فرم زیر، درخواست اولیه خود را پیرامون معماری داخلی، مشاوره، طراحی داخلی، طراحی دکوراسیون، بازسازی و دیگر موارد ثبت کنند. لازم به اشاره است که پس از ثبت درخواست اولیه، «مجموعه کاما» با مشتری محترم تماس می گیرد تا روند همکاری آغاز شود. در همه مراحل از مشاوره، بازدید و برداشت تا طراحی و رندرینگ و نهایتا اجرا و نظارت «کاما» در کنار مشتریان محترم است.

• فرم درخواست اولیه •


لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نوع خدمات