درباره کاما

تولد کاما

سنت و مدرنیته، دو مقوله‌ای که همواره در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، در حالی که هر کدام از آن‌ها تعاریف خاص خود را دارند. در جوامع مدرن امروزی، نقش بسیاری از سنت‌ها روزبه‌روز کم‌رنگ‌تر می‌شود. از طرف دیگر حفظ سنت‌های ایرانی در مدرنیسم، کار ساده و آسانی نیست. این موضوع سبب می‌شود که به دنبال فصل مشترکی بین سنت و مدرنیته بگردیم.

پاراگراف بالا خطی مشی است هر چند مختصر اما کافی برای مجموعه کاما آرت استودیو (کاما)؛ مجموعه‌ای که فعالیت خود را از آذر ۱۳۹۶ در اینستاگرام آغاز کرد. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها در این مجموعه، هم‌نشینی عناصر سنتی و مدرن در کنار یکدیگر بوده است. مجموعه کاما با تلاش روزافزون خود در پی خلق آثاری اصیل و البته انحصاری قدم‌های مثبتی برداشته است. طرح‌های انحصاری کاما برگرفته از سنت و فرهنگ ایرانی است که هم‌گام با سبک زندگی مدرن به تصویر کشیده می‌شوند.

مجموعه کاما آرت استودیو از طراحی تا اجرا همراه مشتریان محترم است. این مجموعه با بهره‌مندی از خدماتی مانند معماری و طراحی داخلی، طراحی و چاپ دیجیتال و تولید آثار هنری، سعی در ارائه بهترین محصولات داشته است. به طور حتم از کیفیت و منحصربه‌فرد بودن آثار کاما به عنوان اصلی‌ترین ویژگی این مجموعه یاد می‌شود. همچنین مجموعه کاما خود را موظف و متعهد به مشاوره و پاسخگویی جامع، کامل و حرفه‌ای می‌داند. تمامی این موارد در قالبی یک‌پارچه و هم‌جهت با تکنولوژی روز، در بستر اینترنت و به صورت آنلاین قابل دسترسی است تا به سریع‌ترین شکل ممکن درخواست کاربران انجام شود.

کیفیت و رضایت مشتریان محترم مهم‌ترین موضوع در کاما آرت استودیو بوده است. این مجموعه نهایت تلاش خود را به عمل آورده است تا با ارائه با‌کیفیت‌ترین محصولات و خدمات در زمینه فعالیت خود، تجربه‌ای آسوده و خوشایند را برای مخاطبان به ارمغان بیاورد. ناگفته نماند که یکی از اساسی‌ترین اهداف کاما آرت استودیو، ارتقا و پیشرفت استانداردها و فعالیت‌های مربوطه است. به همین دلیل در این مسیر پر فراز و نشیب به یاری شما عزیزان بیش از پیش نیاز داریم و خواهشمندیم نظرات، پیشنهادها و انتقادات خود را با کاما در میان بگذارید.